kanibolotsky: (Default)
kanibolotsky ([personal profile] kanibolotsky) wrote2017-04-16 05:23 pm

Україна та Рюриковичі

Igor Dubinovich пише:
"отречемся от руского мира.Не подташнивает еще от Вещих,Мудрых,Окаянных Красных солнышек,горящих голубей,иду на вы да погибоша аки обре,пусть лучше Мономах едет к шапке,чем опять становиться малоросами.Над схваткой нужно находиться,быть умней,мои дорогие поганчики.Слава українському народу!" https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=406729549710773&id=100011211947589

Повністю згоден! Взагалі дивно, коли українські націоналісти, і особливо українські націоналісти з рідновірів, носяться з Руссю, з варягами взагалі та з Рюриковичами зокрема, як баба з писаною торбою. Звеличують тих, хто були зайшлими завойовниками, хто продавав у рабство, вбивав, грабував їхніх слов'янських предків, хто забирав до своїх гаремів жінок та доньок їхніх предків. Хіба східнослов'янські племена на території сучасної України називалися Руссю, а не полянами, древлянами, сіверянами, волинянами, білими хорватами? Дивно звеличувати Рюриковичів, коли саме Рюриковичі після падіння їхньої влади на території України та Білорусі продовжили правити у Московії. Власне Рюриковичі й заснували Московію, і зв'язок між Руссю та Росією є прямий, через правлячу династію Рюриковичів, через панівну верству з варягів, Русі. Коли звеличують давніх Рюриковичів, автоматично й звеличують їхніх сучасних нащадків. А сучасні Рюриковичі - це російські дворяни білоемігранти. Як вони ставляться до України, думаю, зрозуміло.
На початку 90-х років в одній російській монархістській газеті я прочитав статтю про російську княжну в Америці, яка мала бесіду з українським націоналістом. Українець розповідав княжні про "нашого українського князя Володимира". А княжна його осадила словами: "Ви - нащадок підданих князя Володимира? А я - прямий нащадок його самого, князь Володимир - мій прадід у такому-то коліні. Так хто з нас ближче до князя Володимира?" Ми хочемо бути нащадками рабів засновників руського міру? Або все ж таки вільними людьми?